ДЕРЖСТАТ

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

09 грудня 2015 р.

м. Полтава

20

 

 

 

Про створення громадської

приймальні з надання безоплатної

первинної правової допомоги

при Головному управлінні

статистики у Полтавській області

 

У зв’язку з кадровими змінами та відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, на виконання наказу Міністерства юстиції України “Про затвердження порядку роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги” від 21 вересня 2011 року № 3047/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 вересня 2011 року за №1114/19852,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Створити при Головному управлінні статистики у Полтавській області громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги.

 

2. Призначити завідувачем громадської приймальні з надання  безоплатної первинної правової допомоги при Головному управлінні статистики у Полтавській області головного спеціаліста з питань правової роботи Перог В. І.

 

3. Затвердити Графік роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному управлінні статистики у Полтавській області, що додається.

 

4. Запровадити щотижня  гарячу телефонну лінію “Надання безоплатної первинної правової допомоги” за участю завідувача громадської приймальні – головного спеціаліста з питань правової роботи Перог В. І. (кожний понеділок тижня з 900   до 1130  годин за телефоном (05322) 2-78-70).

 

5. Управлінню поширення інформації та комунікацій (Гавінська В. В.) розмістити цей наказ на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Полтавській області.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Головного управління статистики у Полтавській області від 10 червня 2014 року № 91 “Про створення громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному управлінні статистики у Полтавській області”.

 

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

 

 

Начальник                                                                                                                                   Л.В.Калашник

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Наказ Головного управління

статистики у Полтавській області

09 грудня 2015 р. № 20

 

 

ГРАФІК

роботи громадської приймальні з надання

безоплатної первинної правової допомоги при

Головному управлінні статистики у Полтавській області

 

День прийому

Прізвище, ім’я та

по батькові працівника

Місце роботи та посада

Час роботи

Адреса

та місце прийому

Контакти

 

Щотижня понеділок

Перог Валентина Іванівна

Головне управління статистики

у Полтавській області,

головний спеціаліст з питань правової роботи

з 900   до 1130

м. Полтава,

вул. Пушкіна, буд.103 кімната

№ 106

(0532)

52 78 70,

50 23 56

zpk@pl.ukr-stat.gov.ua

 

 

 

 

Дата останньої модифікації: 10/12/2015